Kalistenika z kwiatkiem, czyli zapraszamy na aktywne poniedziałki z OSiRem
Aktywne poniedziałki z OSiRem. Zapraszamy na ćwiczenia i metody treningu siłowego z użyciem własnej masy ciała i drążka .
Trening funkcjonalny zaplanowaliśmy w dniach :
6 września ( poniedziałek ) , godzina 18:00
13 września ( poniedziałek ), godzina 18:00
20 września ( poniedziałek ), godzina 18:00
27 września ( poniedziałek ), godzina 18:00
Park kalisteniczny (boczne boisko w parku Miejskim). Udział jest bezpłatny.
Zgłoszenia e-mail: ci@osir.legnica.eu ( w zgłoszeniu mailowym imię / nazwisko / temat maila : Trening funkcjonalny ) .Trening z wykorzystaniem drabinek i drążków odbędzie w parku kalistenicznym przy boiskach lekkoatletycznych.
Kalistenika harmonijnie rozwija wszystkie partie mięśniowe. Wykorzystując drążek możemy wzmacniać mięśnie, barków, ramion oraz brzucha, a przysiady, wykroki i wspięcia zdecydowanie poprawiają wygląd łydek, ud i pośladków.
Jak zacząć przygodę z kalisteniką, jakie zalety ma ta forma ruchu i na co uważać, układając plan treningu kalistenicznego…. podpowie trener personalny Krzysztof Kwiatkowski .
ZASADY UCZESTNICTWA
1. Warunkiem uczestnictwa w treningu jest zachowanie szczególnej ostrożności zgodnie z zaleceniami organizatora /trenera / służb epidemiologicznych
2. Organizator nie bierze odpowiedzialności za stan zdrowia uczestników, uczestnicy biorą udział na własną odpowiedzialność.
3. Organizator nie ponosi odpowiedzialności względem uczestników za wypadki, szkody osobowe, rzeczowe i majątkowe, które wystąpią przed, w trakcie lub po treningu spowodowane przez uczestników .
4. Trening odbędzie się w dniu 6, 13, 20, 27 czerwca , godz. 18:00 do 19:00 ( 60 min )
5.Zapisy przyjmowane są mailowo ci@osir.legnica.eu ( w zgłoszeniu mailowym podajemy: imię / nazwisko / temat maila : Trening funkcjonalny )
6. Kontakt : Dział Imprez 76 7233801 / ci@osir.legnica.eu
7. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany postanowień.
Źródło: Urząd Miejski w Legnicy
Może to Ci się spodoba
Legniczanie wywalczyli 9. medali na mistrzostwach Polski w Taekwn-do. Gratulujemy
Znakomity start zaliczyli zawodnicy Legnickie Klubu Taekwon-do, którzy wywalczyli 9 medali XXXVIII mistrzostw Polski, które rozegrane zostały w Głubczycach. W zawodach wystartowało ponad 300 zawodników z 51 klubów. W turnieju seniorów
Młodzicy Siódemki Huras Legnica wywalczyli mistrzostwo kraju
Siódemka Huras Legnica wygrała 46:34 z Kusym Kraków w finale Pucharu ZPRP Młodzików. Zespół trenera Zygmunta Woźniczki po tytuł mistrza Polski w tej kategorii wiekowej (U-15) sięgnął drugi raz z
Miedź Legnica ma 50 lat. Gratulujemy sukcesów i prosimy o więcej
Największy legnicki klub sportowy świętuje dzisiaj okrągłe urodziny. Dokładnie 28 lipca 1971 roku podjęto decyzję o utworzeniu Klubu Sportowego Miedź Legnica. Nowy byt powstał na bazie założonego w 1967 roku
IV Mistrzostwa Polski Policji w Triathlonie odbyły się pod Wrocławiem
Po dłuższej przerwie spowodowanej pandemią, Funkcjonariusze Wydziału Doboru i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu przy współpracy Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. dolnośląskiego oraz Zarządu IPA Region Wrocław zorganizowali IV
Rywalizacja o Puchar Rowerowej Stolicy Polski
1 czerwca rozpoczęła się rywalizacja o Puchar Rowerowej Stolicy Polski, w której uczestniczy również Legnica. Jest to rywalizacja miast i gmin zapoczątkowana w 2019 r. przez Bydgoszcz. Zasady rywalizacji są
Świętowaliśmy awans Miedzi Legnica do ekstraklasy. To były radosne chwile
Kilka tysięcy osób świętowało awans Miedzi Legnica do ekstraklasy. Najpierw w sobotę na Polanie Angielskiej w parku Miejskim bawiliśmy się podczas rodzinnego pikniku Legnica Kibicuje. To wydarzenie uświetnili piłkarze Miedzi,
0 Comments
Brak komentarzy!
You can be first to comment this post!