Poznaliśmy zwycięzców turnieju Wiosennej siatkówki

W turnieju „Wiosennej siatkówki”, który rozegrany został 23.kwietnia w hali przy ul. Lotniczej rywalizowało 15 drużyn z Dolnego  Śląska.

Do turnieju zgłosiło się 15 drużyn m.in. z Jeleniej Góry, Lubina, Wrocławia, Nysy, Jawora, Świdnicy, Kamiennej Góry, Złotoryi, Świebodzic, Koskowic, Ziemnic i Legnicy. Zespoły  rywalizowały w kategoriach szkół średnich oraz otwartej.

Źródło: Urząd Miejski w Legnicy

Previous Nagrobki granitowe Legnica – co warto wiedzieć?
Next Maraton kultury z Niekończącym się latem

Może to Ci się spodoba

Świętuj sportowo i rekreacyjnie. Zobacz, gdzie spalisz kalorie i zrelaksujesz się

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Legnicy zaprasza na swoje obiekty w okresie świątecznym. Skorzystaj z tej oferty i spal trochę kalorii. Zobacz, kiedy czynne są baseny i lodowisko. Lodowisko przy

Szachistka Oliwia Kiołbasa wywalczyła medal na Mistrzostwach Europy. Gratulujemy

Oliwia Kiołbasa, szachistka Miedzi Legnica wywalczyła brązowy medal na zakończonych w Rumunii Mistrzostwach Europy Kobiet.  Na zawodach w Jassy rywalizowało 117 zawodniczek,  które zmagały się na dystansie 11 rund. Zwyciężyła

Jak ćwiczyć w domu?

Jak zacząć uprawiać sport, jeśli nigdy nie trenowałeś? Jakie ćwiczenia należy wykonać? Czy muszę iść na  siłownie, czy mogę trenować w domu? Kto powie Ci, jak trenować w domu? A czy będzie rezultat takiego

Mamy stadion nowoczesny, bezpieczny i z najlepszą murawą

W rankingu Polskiego Związku Piłkarzy już po raz trzeci zawodnicy za najlepszą murawę w Fortuna 1 lidze uznali tę na Stadionie Miejskim im. Orła Białego w Legnicy. Podziękowania za  utrzymanie murawy

Młodzieżowa piłka ręczna wraca po wakacjach

W dniach 10-12 września 2021 r. odbyła się w Legnicy część męska turnieju piłki ręcznej pod nazwą XVI Festiwal Piłki Ręcznej LION CUP Legnica 2021. Organizatorem był UKS Dziewiątka Legnica

Frekwencja na meczach Ekstraklasy rośnie o 10 proc. rocznie.

Spotkania polskiej Ekstraklasy przyciągają coraz więcej widzów – wynika z raportu „Piłkarska liga finansowa” Deloitte. Średnia frekwencja na meczu ligowym to 9 tys. kibiców. Większe zainteresowanie przekłada się na wyższe przychody