Zostań mistrzem legnickiego skateparku. Zapraszamy w sobotę na zawody

Miasto Legnica i Ośrodek Sportu i Rekreacji zapraszają  do udziału w Mistrzostwach Legnicy na skateparku przy ul. Cynkowej, które odbędą się w sobotę  (28 maja). Start o godz. 12.00.

Rywalizujemy w : bmx, mtb, rolki, hulajnogi , deskorolki. Zapisy przyjmowane są 27maja , ci@osir.legnica.eu / oraz w dniu imprezy. Udział w mistrzostwach bezpłatny. Dodatkowe atrakcje : święto kolorów i dzień baniek mydlanych.

Źródło: Urząd Miejski w Legnicy

Previous W Legnicy piłkarki ręczne zagrają o akademickie mistrzostwo kraju
Next Elżbieta Dzikowska zabrała nas w podróż dookoła świata. Niezwykłą podróż

Może to Ci się spodoba

Juniorzy Siódemki Huras Legnica wicemistrzami Dolnego Śląska. Gratulujemy

Dobiegł końca sezon Dolnośląskiej Ligi Juniorów w piłce ręcznej mężczyzn. W ostatnim meczu Siódemka Huras Legnica przegrała na wyjeździe 19:25 z SMS Zagłębie Lubin, które zostało mistrzem województwa i tym

Joga pod chmurką powraca już w czerwcu. Zapisz się na zajęcia

Ciesząca się ogromną popularnością joga na powietrzu w parku Miejskim powraca już w czerwcu. Na cykl zajęć zaprasza legnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji. Joga pod chmurką to płynne praktyki w

Złote Dzieci pozdrawiają Legnicę. Roztańczone legniczanki trenują nad morzem

Najbardziej roztańczone dzieci z Legnicy pozdrawiają znad morza. Mali podopieczni Stowarzyszenia Przyjaciół Zespołu Tanecznego Złote Dzieci kończą zgrupowanie w Mrzeżynie, gdzie uczestniczą w Dance Summer Camp. Na roztańczonym wyjeździe bierze

Szachistka Oliwia Kiołbasa wywalczyła medal na Mistrzostwach Europy. Gratulujemy

Oliwia Kiołbasa, szachistka Miedzi Legnica wywalczyła brązowy medal na zakończonych w Rumunii Mistrzostwach Europy Kobiet.  Na zawodach w Jassy rywalizowało 117 zawodniczek,  które zmagały się na dystansie 11 rund. Zwyciężyła

Regularne ćwiczenia w ciąży zmniejszają ryzyko cukrzycy ciążowej

Zdaniem ekspertów podczas ciąży nie trzeba rezygnować z gimnastyki, a jedynie ją skorygować i dopasować do danego trymestru. Dzięki odpowiednio dobranym ćwiczeniom, na przykład wzmacniającym mięśnie dna miednicy, znacznie poprawia się kondycja organizmu

Warto zapisać dziecko do szkoły mistrzów. Nabory do Legnickiego Klubu Taekwon-do

Wrzesień w Legnickim Klubie Taekwon-do to nabór do grup początkujących, zarówno trenujących w Szkole Podstawowej nr 7, jak i do grup przedszkolnych i wczesnoszkolnych, prowadzonych w ramach międzynarodowego Programu Taekwon-do