Zostań mistrzem legnickiego skateparku. Zapraszamy w sobotę na zawody

Miasto Legnica i Ośrodek Sportu i Rekreacji zapraszają  do udziału w Mistrzostwach Legnicy na skateparku przy ul. Cynkowej, które odbędą się w sobotę  (28 maja). Start o godz. 12.00.

Rywalizujemy w : bmx, mtb, rolki, hulajnogi , deskorolki. Zapisy przyjmowane są 27maja , ci@osir.legnica.eu / oraz w dniu imprezy. Udział w mistrzostwach bezpłatny. Dodatkowe atrakcje : święto kolorów i dzień baniek mydlanych.

Źródło: Urząd Miejski w Legnicy

Previous W Legnicy piłkarki ręczne zagrają o akademickie mistrzostwo kraju
Next Elżbieta Dzikowska zabrała nas w podróż dookoła świata. Niezwykłą podróż

Może to Ci się spodoba

Juniorzy Siódemki Huras Legnica wicemistrzami Dolnego Śląska. Gratulujemy

Dobiegł końca sezon Dolnośląskiej Ligi Juniorów w piłce ręcznej mężczyzn. W ostatnim meczu Siódemka Huras Legnica przegrała na wyjeździe 19:25 z SMS Zagłębie Lubin, które zostało mistrzem województwa i tym

Jak ćwiczyć w domu?

Jak zacząć uprawiać sport, jeśli nigdy nie trenowałeś? Jakie ćwiczenia należy wykonać? Czy muszę iść na  siłownie, czy mogę trenować w domu? Kto powie Ci, jak trenować w domu? A czy będzie rezultat takiego

Juniorki EUCO-UKS Dziewiątka Legnica najlepsze na Dolnym Śląsku. Gratulujemy

Juniorki EUCO-UKS Dziewiątka Legnica wywalczyły mistrzostwo Dolnego Śląska w piłce ręcznej. Nasze zawodniczki trenowane przez Grzegorza Karnickiego jako jedyne w rozgrywkach ligowych wygrały wszystkie mecze. W drużynie grały:  Oliwia Doroba, Elżbieta

Ruszają Grody Piastowskie. Obejrzyj wyścig w sercu miasta

W czwartek, 19 sierpnia, na legnickim Rynku startuje 55. Międzynarodowy Wyścig Kolarski „CCC Tour Grody Piastowskie”. O zwycięstwo walczy 16 ekip. O godzinie 18.00 rozpocznie się w Rynku prezentacja ekip zawodowych.

Mamy stadion nowoczesny, bezpieczny i z już po raz kolejny z najlepszą murawą

W rankingu Polskiego Związku Piłkarzy już po raz trzeci zawodnicy za najlepszą murawę w Fortuna 1 lidze uznali tę na Stadionie Miejskim im. Orła Białego w Legnicy. Podziękowania za  utrzymanie murawy

Młodzicy Siódemki Huras Legnica wywalczyli mistrzostwo kraju

Siódemka Huras Legnica wygrała 46:34 z Kusym Kraków w finale Pucharu ZPRP Młodzików. Zespół trenera Zygmunta Woźniczki po tytuł mistrza Polski w tej kategorii wiekowej (U-15) sięgnął drugi raz z