Sukces małopolskich policyjnych biegaczy
Podczas XV Mistrzostw Polski Policjantów w Maratonie organizowanych przez Komendę Wojewódzką Policji w Szczecinie i Zarząd Wojewódzki NSZZP województwa zachodniopomorskiego pod honorowym patronatem Komendanta Głównego Policji małopolscy policyjni biegacze stanęli na podium w każdej klasyfikacji medalowej.
2 kwietnia 2017 roku w Dębnie odbył się 44 Maraton Dębno. W trakcie tej imprezy policjantki i policjanci z całego kraju rywalizowali na trasie królewskiego dystansu walcząc po raz piętnasty o tytuł najlepszego maratończyka. Komendę Wojewódzką Policji w Krakowie reprezentowali następujący policjanci i policjantki: st. asp. Jacek Palka Komisariat Policji w Tymbarku z siedzibą w Zawadce, sierż. szt. Bartłomiej Olbrych Komisariat Policji w Bieczu, st. sierż. Sylwia Skrzypek Komisariat Policji VIII w Krakowie, st. post. Dariusz Dutkiewicz Komenda Miejska Policji w Krakowie oraz st. post. Rafała Jura Komisariat Policji I w Krakowie.
Na starcie stanęło ponad 2000 zawodników. Pogoda w tym dniu dopisała maratończykom na trasie biegu, który to po raz pierwszy w miejscowości Dębno odbył się w 1966 roku.
W klasyfikacji policjantek bardzo duży sukces odnotowała reprezentantka Naszego garnizonu. Startując po raz pierwszy w tych zawodach Sylwia Skrzypek w klasyfikacji policjantek zajęła III miejsce, ustępując tylko Edycie Marciniak z KMP w Kaliszu, która zameldowała się jako pierwsza policjantka oraz drugiej Beacie Nienadowskiej z KMP w Elblągu.
Sukcesem mogą też pochwalić się nasi koledzy, gdzie na najniższym podium stanął Rafał Jura z KP I w Krakowie, a zaraz za nim na czwartym miejscu zameldował się Bartłomiej Olbrych Komisariat Policji w Bieczu. Pierwsze miejsce zajął Łukasz Wróbel z KMP w Poznaniu, drugi był Dariusz Śliwiński z KWP w Bydgoszczy.
W drużynowej klasyfikacji po rocznej detronizacji nasi zawodnicy ponownie stanęli na najwyższym podium wygrywając z drużynami z Poznania oraz Szczecina.
W klasyfikacji tej w przeciągu ostatnich 4 lat nasi reprezentanci trzy krotnie stawali na najwyższym podium i tylko w zeszłym roku stracili to miejsca na rzecz Poznania, lecz ten rok ponownie przyniósł sukces.
Może to Ci się spodoba
Małopolscy policjanci czuwają nad bezpieczeństwem podczas Mistrzostw Europy UEFA EURO U21
Za nami drugi mecz grupy C turnieju finałowego Mistrzostw Europy U21 w piłce nożnej. W środę ( 21.06.) w Krakowie, na stadionie piłkarskim przy ul. Kałuży miało miejsce spotkanie reprezentacji
5 najczęstszych błędów przy izolowaniu ścian działowych – i jak ich uniknąć
Choć wielu inwestorów przywiązuje ogromną wagę do ocieplenia dachu czy ścian zewnętrznych, temat ścian wewnętrznych często schodzi na dalszy plan. Tymczasem to właśnie one decydują o tym, czy codzienne życie
Służba i pasja – spotkanie pań w MSWiA w dniu ich święta
Z okazji Dnia Kobiet Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusz Błaszczak zaprosił wyróżniające się funkcjonariuszki służb mundurowych. Jedną z nich była przedstawicielka małopolskiej Policji starszy sierżant Patrycja Pszczelińska. 8 marca
LBO 2021. Wybrano firmę, która wykona koci azyl i psi wybieg w schronisku
Firma Usługi Ogólnobudowlane Andrzej Rybka została wyłoniona w negocjacjach na realizację inwestycji „Legnicznie razem głosują! Koci Azyl i Psi Wybieg budują! Rozbudowa schroniska dla zwierząt. Zadanie zostanie wykonane w ramach
Zabezpiecz ekran iPhone’a 16 Plus – szkło hartowane czy folia?
iPhone 16 Plus to jeden z najnowszych modeli w portfolio Apple, wyposażony w duży, jasny ekran i zaawansowane technologie, które zasługują na szczególną troskę. Jednym z najczęstszych uszkodzeń smartfona jest
W naszym mieście przysięgę złożyło ponad 100 terytotrialsów
Około 150 żołnierzy 16 Dolnośląskiej Brygady Obrony Terytorialnej złożyło w niedzielę przysięgę na legnickim Rynku. – Jestem dumny, że każdego dnia jest nas więcej. Wsparcie udzielane przez naszych żołnierzy

