Legniczanie powołani do reprezentacji kraju w Taekwon-do. Gratulujemy
Pięć zawodniczek i zawodników Legnickiego Klubu Taekwon-do otrzymało powołania na wrześniowe (3-5) zgrupowanie reprezentacji Polski, które odbędzie się w Centralnym Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale. Powołania otrzymali: Maciej Żuk, Paweł Woźniak, Marcin Blicharski, Monika Kowalczyk, Magdalena Kisiel,
Z początkiem września kadrowicze z Legnicy rozpoczną przygotowania do Mistrzostw Europy, które rozegrane zostaną w dniach 23 – 28 listopada w hiszpańskiej
La Nucia. Zgrupowanie w Spale będzie pierwszym etapem selekcji, który zakończy się Pucharem Polski w Nowej Rudzie Słupiec (07-09.10.21). Po tym turnieju ogłoszony zostanie ostateczny skład reprezentacji Polski na tegoroczny czempionat starego kontynentu.
Z początkiem nowego roku szkolnego trening wznowią również pozostali zawodnicy LKT Legnica, których w październiku i listopadzie czeka kilka turniejów regionalnych
i ogólnopolskich w tym Międzynarodowy Puchar „Mazovia Cup”, który rozegrany zostanie w Ciechanowie pod koniec października.
Zanim jednak przyjdzie czas na pierwsze starty po wakacyjnej przerwie, wrzesień w Legnickim Klubie Taekwon-do to tradycyjnie czas naborów do grup początkujących zarówno trenujących w Szkole Podstawowej nr 7, jak i do grup przedszkolnych i wczesnoszkolnych prowadzonych w ramach międzynarodowego Programu Taekwondo KIDS w PWSZ Legnica.
Źródło: Urząd Miejski w Legnicy
Może to Ci się spodoba
Świętuj sportowo i rekreacyjnie. Zobacz, gdzie spalisz kalorie i zrelaksujesz się
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Legnicy zaprasza na swoje obiekty w okresie świątecznym. Skorzystaj z tej oferty i spal trochę kalorii. Zobacz, kiedy czynne są baseny i lodowisko. Lodowisko przy
Zostań mistrzem legnickiego skateparku. Zapraszamy w sobotę na zawody
Miasto Legnica i Ośrodek Sportu i Rekreacji zapraszają do udziału w Mistrzostwach Legnicy na skateparku przy ul. Cynkowej, które odbędą się w sobotę (28 maja). Start o godz. 12.00. Rywalizujemy
Joga pod chmurką powraca już w czerwcu. Zapisz się na zajęcia
Ciesząca się ogromną popularnością joga na powietrzu w parku Miejskim powraca już w czerwcu. Na cykl zajęć zaprasza legnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji. Joga pod chmurką to płynne praktyki w
IV Mistrzostwa Polski Policji w Triathlonie odbyły się pod Wrocławiem
Po dłuższej przerwie spowodowanej pandemią, Funkcjonariusze Wydziału Doboru i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu przy współpracy Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. dolnośląskiego oraz Zarządu IPA Region Wrocław zorganizowali IV
Mamy stadion nowoczesny, bezpieczny i z już po raz kolejny z najlepszą murawą
W rankingu Polskiego Związku Piłkarzy już po raz trzeci zawodnicy za najlepszą murawę w Fortuna 1 lidze uznali tę na Stadionie Miejskim im. Orła Białego w Legnicy. Podziękowania za utrzymanie murawy
Frekwencja na meczach Ekstraklasy rośnie o 10 proc. rocznie.
Spotkania polskiej Ekstraklasy przyciągają coraz więcej widzów – wynika z raportu „Piłkarska liga finansowa” Deloitte. Średnia frekwencja na meczu ligowym to 9 tys. kibiców. Większe zainteresowanie przekłada się na wyższe przychody

