Kolejny serial w legnickich plenerach. Będą drobne utrudnienia w ruchu

Kolejny serial w legnickich plenerach. Będą drobne utrudnienia w ruchu

Serial pod tytułem „Wielka Woda” to sześcioodcinkowy dramat katastroficzny w reżyserii Jana Holoubka (reżyser formatujący) oraz Bartłomieja Ignaciuka, według scenariusza Kaspra Bajona i Kingi Krzemińskiej.

Akcja rozgrywa się podczas powodzi tysiąclecia, która nawiedziła Wrocław i okolice w 1997 roku.

Gdy fala powodziowa zbliża się do stolicy Dolnego Śląska, zapada decyzja – aby oszczędzić miasto przed niszczącym żywiołem, należy poświęcić okoliczne wsie i pola. Jak jedna decyzja wpłynie na życie całej społeczności? Trójka głównych bohaterów, postawiona w obliczu sytuacji ekstremalnej, zmierzy się z wydarzeniami, których następstwem będzie ogrom zniszczeń oraz śmierć niewinnych osób.

Za produkcję odpowiada Telemark. Producentką oraz pomysłodawczynią serialu jest Anna Kępińska, a producentem liniowym Jacek Dąbrowski-Udziela.

W głównych rolach: Agnieszka Żulewska, Tomasz Schuchardt oraz Ireneusz Czop. Na ekranie towarzyszą im m.in.: Anna Dymna, Jerzy Trela oraz Blanka Kot. Premiera w 2022 roku.

W związku z produkcją najnowszego serialu, w kilku miejscach Legnicy od 14 do 15 września, w godzinach porannych do wieczornych, wprowadzone zostaną lokalne zmiany ruchu.

We wtorek 14 września 2021 r. realizacja zdjęć będzie odbywać się na ul. Łąkowej. Dla ruchu pojazdów zamknięty będzie odcinek ulicy od skrzyżowania z Dmowskiego do skrzyżowania z Sygnałową. Dojazd do garaży przy ul. Łąkowej będzie cały czas zapewniony.

W środę, 15 września, w ciągu ul. Kartuskiej konieczne będzie zamknięcie mostu dla ruchu pojazdów w godzinach od 12.00 do 18.00.

Ze względu na utrudnienia wyznaczono objazdy. Objazd od ul. Pocztowej do ul. Wrocławskiej przez ulice Libana, Wrocławską, Żołnierzy II Armii Wojska Polskiego, Moniuszki do ul. Wrocławskiej. Objazd w przeciwnym kierunku będzie odbywał się po tych samych ulicach.

Dojazd do posesji, bądź lokali usługowych, będzie zapewniony. Na skrzyżowaniu ul. Pocztowej z ul. Libana, ul. Wrocławskiej z Czarnieckiego oraz ul. Czarnieckiego z Kartuską będzie kierowanych przez funkcjonariuszy Policji.

Trasa objazdu będzie oznakowana oraz dodatkowo na tablicach VMS na ul. Witelona, Pocztowej, Wrocławskiej oraz al. Piłsudskiego będą wyświetlane odpowiednie komunikaty. Ruch komunikacji publicznej będzie odbywał się trasą objazdu.

Źródło: Urząd Miejski w Legnicy

Previous Otwarto centrum spotkań młodzieży. Będzie aktywne, kreatywne z pomysłami
Next Młodzieżowa piłka ręczna wraca po wakacjach

Może to Ci się spodoba

Podsumowanie obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu w Szkole Podstawowej nr 21 w Krakowie

15 marca 2017 roku w Szkole Podstawowej nr 21 w Krakowie odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla najlepszych drużyn biorących udział w grze wirtualno-terenowej, która została zorganizowana przez Komendę Wojewódzką

Proces leczenia narkomani – poszczególne etapy

Jak wiadomo leczenie uzależnienia od narkotyków nie jest proste i zwykle trwa bardzo długi czas. W związku z rodzajem uzależnienia, możemy samo leczenie od narkomanii podzielić na różne etapy i

Uniwersytet Jagielloński gruntownie modernizuje swój kampus medyczny

Collegium Medicum, czyli kampus medyczny Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, zostanie gruntownie odnowiony. Będzie to możliwe dzięki współpracy uczelni z partnerem prywatnym – spółką Neoświat. Jak wyjaśnia prof. Piotr Laidler, prorektor UJ ds. Collegium

Małopolscy policjanci czuwają nad bezpieczeństwem podczas Mistrzostw Europy UEFA EURO U21

Za nami drugi mecz grupy C turnieju finałowego Mistrzostw Europy U21 w piłce nożnej. W środę ( 21.06.) w Krakowie, na stadionie piłkarskim  przy ul. Kałuży miało miejsce spotkanie reprezentacji

Dzień otwarty w komendzie w ramach kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo”

4 lipca 2017 roku dzieci z Młodzieżowego Domu Kultury im. Janusza Korczaka w Krakowie odwiedziły Komendę Wojewódzką Policji w Krakowie. Akcja odbyła się w ramach kampanii organizowanej pod patronatem Pana

Stop. Agresji Drogowej. Widzisz? Reaguj – każdy może pomóc w walce z piratami drogowymi

Od sierpnia 2014 roku w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Krakowie funkcjonuje  Nieetatowy Zespół do Zwalczania Agresywnych Zachowań na Drogach. W skład Zespołu działającego wchodzą zarówno policjanci z wydziału ruchu drogowego

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź