Mamy stadion nowoczesny, bezpieczny i z już po raz kolejny z najlepszą murawą

Mamy stadion nowoczesny, bezpieczny i z już po raz kolejny z najlepszą murawą

W rankingu Polskiego Związku Piłkarzy już po raz trzeci zawodnicy za najlepszą murawę w Fortuna 1 lidze uznali tę na Stadionie Miejskim im. Orła Białego w Legnicy. Podziękowania za  utrzymanie murawy należą się pracownikom legnickiego OSiR-u, którzy o nią dbają.

W Fortuna 1 Lidze piłkarze jako klub z najlepszą murawą wskazali Miedź Legnica. Rok wcześniej stadion legniczan zajął trzecie miejsce w swojej klasie, co potwierdza, że na Stadionie im. Orła Białego nie od dziś wiedzą jak właściwie zadbać o trawę. Tym razem legnicki obiekt nie miał już sobie równych, choć konkurencja mocno naciskała, a kolejne miejsca w zestawieniu zajęły murawy łódzkie – ŁKS-u i Widzewa – czytamy w uzasadnieniu.

W innym rankingu nasz stadion był uznawany też za najbezpieczniejszy w kraju.

Źródło: Urząd Miejski w Legnicy

Previous Zderzenie samochodu osobowego z ciężarowym na 97 km autostrady A4
Next LBO 2021. Miasto szuka wykonawcy budowy boiska sportowego

Może to Ci się spodoba

Ruszają Grody Piastowskie. Obejrzyj wyścig w sercu miasta

W czwartek, 19 sierpnia, na legnickim Rynku startuje 55. Międzynarodowy Wyścig Kolarski „CCC Tour Grody Piastowskie”. O zwycięstwo walczy 16 ekip. O godzinie 18.00 rozpocznie się w Rynku prezentacja ekip zawodowych.

Juniorzy Siódemki Huras Legnica wicemistrzami Dolnego Śląska. Gratulujemy

Dobiegł końca sezon Dolnośląskiej Ligi Juniorów w piłce ręcznej mężczyzn. W ostatnim meczu Siódemka Huras Legnica przegrała na wyjeździe 19:25 z SMS Zagłębie Lubin, które zostało mistrzem województwa i tym

Miedź Legnica ma 50 lat. Gratulujemy sukcesów i prosimy o więcej

Największy legnicki klub sportowy świętuje dzisiaj okrągłe urodziny. Dokładnie 28 lipca 1971 roku podjęto decyzję o utworzeniu Klubu Sportowego Miedź Legnica. Nowy byt powstał na bazie założonego w 1967 roku

Trzymamy kciuki za legniczankę Kornelię Fiedkiewicz, naszą pływaczkę na Olimpiadzie

Trzymamy kciuki za legniczankę Kornelię Fiedkiewicz, naszą pływaczkę na Olimpiadzie Legniczanka Kornelia Fiedkiewicz 29 lipca zadebiutuje na Igrzyskach w Tokio. Nasza pływaczka wystąpi w sztafecie mieszanej na 100 metrów wraz

LBO 2021. Powstanie chodnik i skwer na ul. Goździkowej. Wybrano wykonawcę

Legnicka firma Budromos wygrała przetarg na I etap zadania budowa chodnika i skweru na ul. Goździkowej. Inwestycja zostanie zrealizowana w ramach Legnickiego Budżetu Obywatelskiego. Zakres zadania obejmuje m.in.: budowę chodnika

Frekwencja na meczach Ekstraklasy rośnie o 10 proc. rocznie.

Spotkania polskiej Ekstraklasy przyciągają coraz więcej widzów – wynika z raportu „Piłkarska liga finansowa” Deloitte. Średnia frekwencja na meczu ligowym to 9 tys. kibiców. Większe zainteresowanie przekłada się na wyższe przychody