Ruszył remont ulicy Partyzantów. Zmieniła się organizacja ruchu
Rozpoczął się remont ulicy Partyzantów (w sąsiedztwie targowiska) na odcinku od skrzyżowania z ul. Skłodowskiej –Curie do skrzyżowania z ul. Rycerską.
Zakres prac obejmuje: oznakowanie i zabezpieczenie robót, rozbiórkę nawierzchni jezdni z betonu asfaltowego, przebrukowanie części nawierzchni z kostki kamiennej. Na tym odcinku jezdnia będzie z kostki brukowej. Planowany termin zakończenia inwestycji w drugiej połowie września. Prace wykonują pracownicy Legnickiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej, które wygrało przetarg. Na odcinku pomiędzy ul. Skłodowskiej-Curie, a ul. Paderewskiego na czas trwania robót ruch pojazdów będzie odbywał się po przewężonym odcinku jezdni. Natomiast podczas wykonywania robót na odcinku pomiędzy ul. Paderewskiego, a ul. Rycerską –zostanie wprowadzony jeden kierunek – do ul. Ojców Zbigniewa i Michała.
Źródło: Urząd Miejski w Legnicy
Może to Ci się spodoba
Umowa na budowę Domu Opieki nad Matką i Dzieckiem już podpisana
W Ratuszu podpisano dziś (12 stycznia) umowę na budowę Domu Opieki nad Matką i Dzieckiem – ofiarami przemocy w Legnicy. Umowę w obecności prezydenta Tadeusza Krzakowskiego podpisali jego zastępca Krzysztof
Wyjazd modułu GFFFV do pomocy w walce z pożarami w Grecji
W dniu 7 sierpnia 2021 r. na rozkaz Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej nadbryg. Andrzeja Bartkowiaka zostały zmobilizowane siły i środki wchodzące w skład modułu GFFFV z dwóch województw –
Czy powerbank szybciej rozładuje się zimą?
Zima potrafi zaskoczyć — nie tylko nas, ale też elektronikę. Gdy temperatury spadają poniżej zera, telefon traci procenty życia szybciej niż zwykle. W takim kontekście rodzi się pytanie: czy powerbank
Policjanci edukują amatorów białego szaleństwa
Policjanci z sądeckiej komendy w dniu 26 stycznia2017 r. na stokach w Cieniawie i Kamiannej, edukowali amatorów białego szaleństwa. W ramach kampanii „Wspólnie dla bezpieczeństwa na stoku” rozdawali narciarzom i
Porozumienie Akademii Górniczo- Hutniczej i Komendy Miejskiej Policji w Krakowie
Rektor Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie prof. Tadeusz Słomka oraz Komendant Miejski Policji w Krakowie insp. Rafał Leśniak podpisali dzisiaj porozumienie w sprawie współdziałania w zakresie zapewnienia porządku i bezpieczeństwa na
Święto krakowskich policjantek, policjantów i pracowników
Dzisiaj (20 lipca br.) w Muzeum Lotnictwa Polskiego odbyła się uroczysta zbiórka z okazji Święta Policji Komendy Miejskiej Policji w Krakowie. Przybyli na nią m. in. pełniący obowiązku Komendanta Wojewódzkiego

