Legnicka Parada Rowerowa już 27 kwietnia – zapisy otwarte!

Legnicka Parada Rowerowa już 27 kwietnia – zapisy otwarte!

Legnica zaprasza do aktywnego świętowania Otwarcia Sezonu Turystycznego na Dolnym Śląsku. W niedzielę, 27 kwietnia, odbędzie się Legnicka Parada Rowerowa – wydarzenie zorganizowane specjalnie dla miłośników jazdy na rowerze i promujące rekreację w duchu dobrej zabawy i zdrowego stylu życia.

Start wydarzenia zaplanowano na godzinę 11:00. Uczestnicy wyruszą z ul. Najświętszej Marii Panny, a trasa rajdu przebiegać będzie przez Park Miejski, ul. Okrężną oraz Park Bielański. Meta rajdu również znajdować się będzie w Parku Miejskim.

Szczegółowa mapa trasy dostępna jest pod linkiem: https://connect.garmin.com/modern/course/338507034

Zapisy prowadzi Ośrodek Sportu i Rekreacji w Legnicy:

– osobiście w biurze przy ul. Najświętszej Marii Panny 7,
– mailowo: ci@osir.legnica.eu.

Rejestracja potrwa do 25 kwietnia lub do wyczerpania miejsc. Zapisy możliwe będą również w dniu wydarzenia – w miarę dostępności. Udział w Paradzie Rowerowej jest bezpłatny. Na wszystkich uczestników czekają pamiątkowe koszulki.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie organizatora: www.osir.legnica.eu W razie dodatkowych pytań organizatorzy pozostają do dyspozycji: tel. 76 723 38 01, e-mail: ci@osir.legnica.eu.

Legnicka Parada Rowerowa to doskonała okazja do spędzenia czasu na świeżym powietrzu i rozpoczęcia sezonu turystycznego w wyjątkowej atmosferze. Zachęcamy do udziału całe rodziny, grupy przyjaciół i wszystkich sympatyków rowerowych wypraw.

Previous Czujny kierowca zatrzymał nietrzeźwą kobietę
Next Legniccy kryminalni zatrzymali przed służbą trzy osoby poszukiwane

Może to Ci się spodoba

Zapraszamy na Święto Legnicy. Startujemy 24 czerwca

Zapraszamy na Święto Legnicy. Startujemy 24 czerwca Czeka nas wiele wrażeń i świetnej zabawy Wraca Święto Legnicy! W tym roku spotkamy się na Polanie Angielskiej znajdującej się w sercu Parku Miejskiego w dniach 24-25 czerwca (sobota-niedziela).

Festiwal Polskiego Performance (nie) Obecność w Pradze

Motyw przewodni drugiej edycji Festiwalu Polskiego Performansu „(nie) Obecność” nawiązuje do tytułu jednej z prac wybitnej artystki współczesnej – Jenny Holzer. Twórczość Holzer opiera się głównie na słowie, a jej

Improwizacja do filmu niemego – Letnie Koncerty Organowe Festiwal 2021

Film niemy to film, któremu nie towarzyszy nagrana ścieżka dźwiękowa. W ramach Letnich Koncertów Organowych Festiwal 2021 zainicjowanych przez Członka Zarządu Powiatu Grzegorza Gapskiego, miłośnicy muzyki sakralnej mieli okazję posłuchać bogactwa dźwięków chojnowskich

Letnie Granie w Legnicy. Spotkajmy się w piątek na koncercie przy fontannach

W piątek 13 sierpnia o godz. 17.00 w Parku Miejskim (przy fontannach) wystąpią Kamil Zemła i Agata Hdymacz, którzy zagrają wiązkę przebojów na akordeon i skrzypce. Usłyszeć będziemy mogli m.in. doskonale znany walc z filmu „Noce i dnie”.

Zbliża się 30 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Co nas czeka?

Jubileuszowy, 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy coraz bliżej. W tym roku Orkiestra Serc zagra w niedzielę, 30 stycznia. Zapraszamy na legnicki Rynek, gdzie już od godziny 13 będziemy rozkręcać

Trasa „Disney Księżniczki Koncert” już wkrótce odwiedzi Wrocław i Gdańsk. Bilety do magicznej krainy bajek są nadal dostępne!

Do największych polskich miast zawitała seria występów “Disney Księżniczki Koncert”. To niepowtarzalna okazja, by usłyszeć na żywo piosenki, które poruszają i inspirują kolejne pokolenia. Magia Disneya zaczarowała już Kraków, Katowice